Giriş Yap Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Mağaza Blog
Mağaza Blog Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Giriş Yap
NASIL ÇALIŞIR ?

 

 

Bu buton birden fazla tesisinizin olması halinde kullanılır. Tesis ( içerisinde birden fazla katagoride hizmet veren yerlere tesis diyoruz, bir alan içerisinde, halı saha, fitness salonu, basketbol salonu gibi alanlarınız var ise ) bu alanlarınızı

kategorisine ekleme yapmalısınız.

 

Birden fazla tesisiniz var ise mesela farklı illerdeki tesislerinizi tek admin paneliyle yönetebilirsiniz.

 

Saha Kaydı Ekleme

 

butonuna basıyoruz. Bu alandan (Tesis üyeliğimizin bilgilerini düzenleme, Sahalarımızın eklenmesi, Eğitmenlerimizin eklenmesi, Yorumların yönetimi, Görsel galeriye fotoğraf ekleme yönetimi, Video ekleme ve yönetimi (video ekleme sadece youtube linklerinin eklenmesiyle yapılmaktadır, direk videolarınız eklenmez)

 

 

butonuna basıyoruz. SAHA EKLE butonuna basıyoruz. EKLENEBİLİR SAHA LİSTESİ butonuna basarak ekleyeceğimiz kategoriyi seçiyoruz. Tüm bilgilerimiz dolduruyoruz.

 

Tüm sahalarımızı gördüğümüz alanda

butonuna basarak

 

 

butonu ile saha bilgilerimizi düzenleyebiliriz

 

 

bu alanda OTOMATİK EKLE butonuna basarak, KAPARO FİYATI ve SATIŞ FİYATI ücretlerini yazıyoruz ve bu ücretler 24 saat içinde her saat ücretinin yazılan ücretler şeklindedir. Eğer saatlerde farklı ücretlendirme yapılmak istenirse, ilk önce OTOMATİK EKLE butonuna basılıp daha sonra oluşan saatlerde DÜZENLE BUTONU na basarak istediğiniz ücretler girilebilir.

 

AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ OLUŞTURMA

AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ her saha işleminde yapılmalıdır. Saha açılış saatimiz 09:00 olarak yazdık, eğer saha kapanış saatimiz 02:00 ise SON SEANS ALINAN SAAT BÖLÜMÜ ne 01:00 yazmak zorundayız ki 01:00 / 02:00 son seansımız olsun.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

-
HALI SAHA 00:00 - 01:00

Örnek Saha

İstanbul Ataşehir Mimarsinan Mahallesi
10 ₺ - 100 ₺
-
HALI SAHA 00:00 - 01:00

Bursa İnönü Halı Saha

Bursa Osmangazi Bağlarbaşı Mahallesi
100 ₺ - 630 ₺
Bu Sayfaya Erişiminiz Bulunmamaktadır

Copyright © Kolay Rezervasyon, Tüm Hakları Saklıdır.

meritking giriş meritking kingroyal giriş kingroyal madridbet