Giriş Yap Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Mağaza Blog
Mağaza Blog Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Giriş Yap
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Rezervasyon | Kolay Rezervasyon olarak ;

Saatlik rezervasyon yapılan sektörlerde, halı saha, fitness, Bilardo, Basketbol, Valeybol, Tenis, Yoga, Plates, Kickboks, Aikido, Yüzme, Karate vb. gibi tüm sporların saatlik rezervasyon yapmak amacıyla tesis üyelerin boş tarih ve saatlerini görerek istedikleri saatlerde kolay rezervasyon yapmasını ve eğitmenler için bu sisetemi kullanmaları amaçlamaktadır.

Ayrıca, Aylık paket satışlarıda yapılan sistemimizde kullanıcı üyeler, tesis üyelerden aylık paket alımınıda web sitemiz üzernden alım yapabilirler.

Web sitemizin kullanıcı üyelerimiz için diğer bir imkanıda Kafeterya yazılımımızdır. Kullanıcı üye, Tesis üyenin kafeteryasından ürünlerini sepetine ekleyerek alım sağlayabilir. Bu ödemeyi sistem üzerinden yapabilirler.

 

Magaza | Kolay Rezervasyon

Hakkımızda

Kolay Rezervasyon Online Rezervasyon sitemizin bir kolu olan Mağazamız, Sporcu Ekipman, Donanım, Malzeme, Kıyafet, Sporcu Besini, Sporcu Vitamini ve Spor Dergi & Kitaplarını mağaza açma usülü ile satışına aracılık eden bir mağazadır.

Neden Bİzi Seçmelisiniz?

Daha uygun fiyatlarda Sporcu Ekipman, Donanım, Malzeme, Kıyafet, Sporcu Besini, Sporcu Vitamini ve Spor Dergi & Kitapları satın alabilmek için mağazamızdan yararlanabilirsiniz. Komisyon oranlarımız düşük olması sebebiyle müşterilere uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız.

Kimler Bizi Seçmeli?

Spor yapan herkes mağazamızdan gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilir.

Hedeflerimiz Neler?

Başta ana web sitemiz olan Kolay Rezervasyon web sitemize üye olan tüm kullanıcı ve tesis üyelerimize komisyon oranlarımız düşük olduğundan uygun fiyatlı ürün satışının gerçekleştirilmesini sağlamak. Diğer tüm spor severler de mağazamızdan uygun fiyatlı alış veriş yapma imkanına sahiptirler.

 

Blog | Kolay Rezervasyon olarak ;

Tüm sporlar hakkında beslenme, çalışma hareketleri, püf noktaları vs. hakkında makalelerimiz yayınlanmaktadır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz

Vizyonumuz İçeriği Burada Olacak

MİSYONUMUZ

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

-
HALI SAHA 00:00 - 01:00

Örnek Saha

İstanbul Ataşehir Mimarsinan Mahallesi
10 ₺ - 100 ₺
-
HALI SAHA 00:00 - 01:00

Bursa İnönü Halı Saha

Bursa Osmangazi Bağlarbaşı Mahallesi
100 ₺ - 630 ₺
Bu Sayfaya Erişiminiz Bulunmamaktadır

Copyright © Kolay Rezervasyon, Tüm Hakları Saklıdır.

meritking giriş meritking kingroyal giriş kingroyal madridbet