Giriş Yap Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Mağaza Blog
Mağaza Blog Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Giriş Yap
Sürücü Kursu , Tokat Merkez, Tokat

Özel Topçam Sürücü Kursu - Armağan Özel Eği̇ti̇m Hi̇zmetleri̇ İş Sağliği Ve Güvenli̇ği̇ Turi̇zm Gida İnşaat Ti̇c.ltd.şti̇.

0.0
00:00 - 01:00
Kapalı olduğunuz aylarda aidat ödeme devrini kapatıyoruz.
Özel Topçam Sürücü Kursu - Armağan Özel Eği̇ti̇m Hi̇zmetleri̇ İş Sağliği Ve Güvenli̇ği̇ Turi̇zm Gida İnşaat Ti̇c.ltd.şti̇. size ait ise bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geçmek için Tıklayın!
Web sitemizde Aylık / Yıllık aidat yoktur. İşlem başına ücretlendirilirsiniz.
Tesis Hakkında

Özel Topçam Sürücü Kursu, Tokat Merkez'de hizmet veren bir firma olarak sürücü kursları konusunda uzmanlaşmıştır. Adresi Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan firma, Orhan Gazi Caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Öğrenci memnuniyetini ön planda tutarak eğitimlerini gerçekleştiren firma, sürücü adaylarına donanımlı bir eğitim sunmaktadır. Özel Topçam Sürücü Kursu, İş Sağlığı ve Güvenliği, Turizm, Gıda ve İnşaat sektörlerinde de hizmet veren bir limited şirkettir. Telefon numarası 03562142660 olan firma, Tokat Merkez'deki sürücü adaylarına özel eğitim hizmetleri sunmaktadır. Tokat ilinin merkezi olan Tokat Merkez ilçesi dışında hizmet vermemektedir.

Sahalar 1
  • Özel Topçam Sürücü Kursu - Armağan Özel Eği̇ti̇m Hi̇zmetleri̇ İş Sağliği Ve Güvenli̇ği̇ Turi̇zm Gida İnşaat Ti̇c.ltd.şti̇.
Özel Topçam Sürücü Kursu - Armağan Özel Eği̇ti̇m Hi̇zmetleri̇ İş Sağliği Ve Güvenli̇ği̇ Turi̇zm Gida İnşaat Ti̇c.ltd.şti̇.
  • Ölçüler (metre) 0 x 0
  • Max oyuncu 0
  • Minyatür Saha Yok
  • Tribün Yok
Tesis Konumu

Karşıyaka Mah. Orhan Gazi Cad. 32/B Esentepe, Tokat Merkez, Tokat

Yorumlar 0

Tesise kaç yıldız verirsin?

Henüz yorum yapılmamış.
Paylaş

Bu tesisi arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?

Rezervasyon Yap
Uygun Saat Bul
İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Copyright © Kolay Rezervasyon, Tüm Hakları Saklıdır.

meritking giriş meritking kingroyal giriş kingroyal madridbet

Bu sayfa 242 kişi tarafından görüntülendi