Giriş Yap Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Mağaza Blog
Mağaza Blog Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Giriş Yap
Sürücü Kursu , Odunpazarı, Eskişehir

Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Emek Şubesi̇ - Taşbaşi Özel Eği̇ti̇m Öğreti̇m Hi̇zmetleri̇ İşletme İnşaat Malzemeleri̇ San. Ve Ti̇c.ltd.şti̇. (Ali İhsan Demir)

0.0
00:00 - 01:00
Kapalı olduğunuz aylarda aidat ödeme devrini kapatıyoruz.
Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Emek Şubesi̇ - Taşbaşi Özel Eği̇ti̇m Öğreti̇m Hi̇zmetleri̇ İşletme İnşaat Malzemeleri̇ San. Ve Ti̇c.ltd.şti̇. (Ali İhsan Demir) size ait ise bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geçmek için Tıklayın!
Web sitemizde Aylık / Yıllık aidat yoktur. İşlem başına ücretlendirilirsiniz.
Tesis Hakkında

Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Emek Şubesi, Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde bulunan bir sürücü kursu hizmeti sunan işletmedir. Firmamız, sürücü adaylarına ehliyet almak için gerekli olan sürüş eğitimi ve teorik derslerini vermektedir. Alanında uzmanlaşmış eğitmenlerimiz, güvenli ve bilinçli bir sürüş kültürü oluşturma konusunda öğrencilerimize destek olmaktadır. Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Emek Şubesi, sadece sürüş eğitimi konusunda değil, aynı zamanda işletme inşaat malzemeleri ticareti de yapmaktadır. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firma, kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla öne çıkmaktadır. Ali İhsan Demir tarafından yönetilen işletme, Emek Mahallesi'nde bulunan Ertaş Caddesi üzerindedir ve iletişim için 02222508558 numaralı telefondan ulaşmak mümkündür.

Sahalar 1
  • Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Emek Şubesi̇ - Taşbaşi Özel Eği̇ti̇m Öğreti̇m Hi̇zmetleri̇ İşletme İnşaat Malzemeleri̇ San. Ve Ti̇c.ltd.şti̇. (Ali İhsan Demir)
Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Emek Şubesi̇ - Taşbaşi Özel Eği̇ti̇m Öğreti̇m Hi̇zmetleri̇ İşletme İnşaat Malzemeleri̇ San. Ve Ti̇c.ltd.şti̇. (Ali İhsan Demir)
  • Ölçüler (metre) 0 x 0
  • Max oyuncu 0
  • Minyatür Saha Yok
  • Tribün Yok
Tesis Konumu

Emek Mah. Ertaş Cad. Akpınar Sok. 2 Odunpazarı, Eskişehir

Yorumlar 0

Tesise kaç yıldız verirsin?

Henüz yorum yapılmamış.
Paylaş

Bu tesisi arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?

Rezervasyon Yap
Uygun Saat Bul
İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Copyright © Kolay Rezervasyon, Tüm Hakları Saklıdır.

meritking giriş meritking kingroyal giriş kingroyal madridbet

Bu sayfa 68 kişi tarafından görüntülendi