Giriş Yap Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Mağaza Blog
Mağaza Blog Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Giriş Yap
Sürücü Kursu , Odunpazarı, Eskişehir

Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Adalar Şubesi̇ - Taşbaşi Özel Eği̇ti̇m Öğreti̇m Hi̇zmetleri̇ İşletme İnşaat Malzemeleri̇ San. Ve Ti̇c.ltd.şti̇. (Ali İhsan Demir)

0.0
00:00 - 01:00
Kapalı olduğunuz aylarda aidat ödeme devrini kapatıyoruz.
Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Adalar Şubesi̇ - Taşbaşi Özel Eği̇ti̇m Öğreti̇m Hi̇zmetleri̇ İşletme İnşaat Malzemeleri̇ San. Ve Ti̇c.ltd.şti̇. (Ali İhsan Demir) size ait ise bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geçmek için Tıklayın!
Web sitemizde Aylık / Yıllık aidat yoktur. İşlem başına ücretlendirilirsiniz.
Tesis Hakkında

Özel Taşbaşı Sürücü Kursu Adalar Şubesi, Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde hizmet veren bir kurumdur. Ali İhsan Demir tarafından işletilen firma, sürücü adaylarına özel eğitim ve öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurumun adresi İstiklal Mahallesi Başarı Sokak üzerinde yer alırken, telefon numarası da 02222339804 olarak belirlenmiştir. Özel Taşbaşı Sürücü Kursu, sadece Eskişehir Odunpazarı ilçesinde faaliyet göstermektedir ve sürücü kursları alanında hizmet vermektedir. İnşaat malzemeleri de dahil olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren firmamız, yerel sürücü adaylarına kaliteli eğitim hizmeti sunmaktadır.

Sahalar 1
  • Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Adalar Şubesi̇ - Taşbaşi Özel Eği̇ti̇m Öğreti̇m Hi̇zmetleri̇ İşletme İnşaat Malzemeleri̇ San. Ve Ti̇c.ltd.şti̇. (Ali İhsan Demir)
Özel Taşbaşi Sürücü Kursu Adalar Şubesi̇ - Taşbaşi Özel Eği̇ti̇m Öğreti̇m Hi̇zmetleri̇ İşletme İnşaat Malzemeleri̇ San. Ve Ti̇c.ltd.şti̇. (Ali İhsan Demir)
  • Ölçüler (metre) 0 x 0
  • Max oyuncu 0
  • Minyatür Saha Yok
  • Tribün Yok
Tesis Konumu

İstiklal Mah. Başarılı Sok. 22 Kiriş Apt. Odunpazarı, Eskişehir

Yorumlar 0

Tesise kaç yıldız verirsin?

Henüz yorum yapılmamış.
Paylaş

Bu tesisi arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?

Rezervasyon Yap
Uygun Saat Bul
İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Copyright © Kolay Rezervasyon, Tüm Hakları Saklıdır.

meritking giriş meritking kingroyal giriş kingroyal madridbet

Bu sayfa 73 kişi tarafından görüntülendi