Giriş Yap Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Mağaza Blog
Mağaza Blog Tesis/Eğitmen Ekle Kayıt Ol Giriş Yap
Sürücü Kursu , Tokat Merkez, Tokat

Ballica Sürücü Kursu - Tokat Emi̇r Lpg Dağitim Petrol Ürünleri̇ Pazarlama Nakli̇yat Eği̇ti̇m Hi̇zmetleri̇ San.ti̇c.ltd.şti̇. (Mustafa İlyaz)

0.0
00:00 - 01:00
Kapalı olduğunuz aylarda aidat ödeme devrini kapatıyoruz.
Ballica Sürücü Kursu - Tokat Emi̇r Lpg Dağitim Petrol Ürünleri̇ Pazarlama Nakli̇yat Eği̇ti̇m Hi̇zmetleri̇ San.ti̇c.ltd.şti̇. (Mustafa İlyaz) size ait ise bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geçmek için Tıklayın!
Web sitemizde Aylık / Yıllık aidat yoktur. İşlem başına ücretlendirilirsiniz.
Tesis Hakkında

Ballica Sürücü Kursu, Tokat merkezde bulunan bir firma olarak sürücü kursları alanında hizmet veriyor. Tokat Emir Lpg Dağıtım Petrol Ürünleri Pazarlama Nakliyat Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. adı altında faaliyet yürüten firma, telefon numarası 03562121615 üzerinden iletişim kurulabilecek şekilde hizmet veriyor. Ballica Sürücü Kursu, sürücü adaylarının eğitimlerini verirken bir yandan da sürüş deneyimi kazandırmak amacıyla özel araçları ile hizmet veriyor. Tokat merkez başta olmak üzere ilçelerine de hizmet veren firma, uzman eğitmenleri ile sürüş konusunda adaylarını bilgilendirmeyi hedefliyor. Ballica Sürücü Kursu, sağladığı güvenli sürücülük eğitimi ile Tokat'taki sürücü adaylarının isteklerine cevap veriyor.

Sahalar 1
  • Ballica Sürücü Kursu - Tokat Emi̇r Lpg Dağitim Petrol Ürünleri̇ Pazarlama Nakli̇yat Eği̇ti̇m Hi̇zmetleri̇ San.ti̇c.ltd.şti̇. (Mustafa İlyaz)
Ballica Sürücü Kursu - Tokat Emi̇r Lpg Dağitim Petrol Ürünleri̇ Pazarlama Nakli̇yat Eği̇ti̇m Hi̇zmetleri̇ San.ti̇c.ltd.şti̇. (Mustafa İlyaz)
  • Ölçüler (metre) 0 x 0
  • Max oyuncu 0
  • Minyatür Saha Yok
  • Tribün Yok
Tesis Konumu

Kabe-İ Mescid Mah. Gazi Osman Paşa Blv. Durmaz İşh. K:5 Tokat Merkez, Tokat

Yorumlar 0

Tesise kaç yıldız verirsin?

Henüz yorum yapılmamış.
Paylaş

Bu tesisi arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?

Rezervasyon Yap
Uygun Saat Bul
İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Bu sayfa 93 kişi tarafından görüntülendi